لزوم تحقیق و تفحص درباره کشته شدن ۳ کودک اهوازی در آتش سوزی

ایسنا/خوزستان رئیس کمیسیون عمران، شهرسازی و معماری شورای شهر اهواز با اشاره به جان باختن سه کودک در حادثه آتش‌سوزی در منطقه گلستان، گفت: شورای شهر اهواز باید هیات تحقیق و تفحص خارج از سازمان شهرداری تشکیل شود و بازرسی و نهادهای دیگر در این خصوص خون خواهی کنند تا ببینیم چرا خون این سه طفل معصوم به زمین ریخته شده است؟


حمید دغاغله در یکصد و هجدهمین جلسه علنی شورای شهر اهواز که امروز (۲۹ خردادماه) برگزار شد، اظهار کرد: در حادثه آتش‌سوزی که ماه گذشته در منطقه گلستان اهواز رخ داد، سه فرزند این شهر کشته شدند، نه اینکه جان باختند. در این حادثه چرا نردبان ۳۲ متری که باید از پشت بام برای نجات جان آن‌ها استفاده می‌شد، به موقع در محل حادثه حضور پیدا نکرد؟


به گزارش ایسنا، وی افزود: دیگر شوهای تبلیغاتی اثر ندارد و آب از سرمان گذشته است؛ در هر جای دنیا اگر چنین حادثه‌ای رخ دهد حداقل باید مسئول سازمان و هر نهاد یا مسئولی که به آن ربط داشته باشد، تغییر می‌کرد اما با وجود کشته شدن سه فرزند این شهر، چنین کاری انجام نشد.


بیشتر:


“http://isna.ir/xdNSQP”>آتش‌سوزی منزل مسکونی در اهواز ۳ کشته بر جای گذاشت


“http://isna.ir/xdNG2M”>نردبان آتش‌نشانی اهواز کامل باز نمی‌شود/ لزوم خرید نردبان ۵۶ متری


“http://isna.ir/xdN9y6″>لزوم افزایش ایستگاه‌های آتش‌نشانی در اهواز


رئیس کمیسیون عمران، شهرسازی و معماری شورای شهر اهواز گفت: نردبان ۳۲ متری ارتفاع آن ساختمان را جواب می داد و نیروها می‌توانستند از طبقات پایین‌تر هم برای نجات شهروندان وارد ساختمان شوند اما چرا به موقع حضور پیدا نکردند؟ از سوی دیگر شنیدیم نردبان ۳۲ متری در جای دیگری قرار داشت.

منبع خبر: خبر گزاری ایسنا
لینک مطالب دیگردستگاه تصفیه آب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *